Şahin Soğutma Sistemleri ve Makina Sanayii, kaliteli ürün imalatı ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, dinamik ve deneyimli kadrosu ile kurulduğu günden bu yana başarılı projelere imza atmıştır.

Firmamız, sektörde sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemekte, teknolojideki değişim ve gelişimlerin öncüsü olmak amacıyla, yüksek verimli, güvenilir,kaliteli, sağlam buz makinaları imal etmektedir. İmalat ve servisini yapmakta olduğumuz yaprak buz makinaları , dizayn ve projeleri firmamız bünyesinde üretilmiş olup uzun süreli ve çok titiz çalışmalar sonucunda üretilmiştir.

Üretim aşamasında normal kullanım şartlarından çok daha ağır şartlarda test edilerek satış sonrası görülebilecek olumsuzlukların önüne geçilmiştir.

 

20 yıllık mühendislik tecrübemiz ve bu 20 yıl boyunca dünyanın birçok ülkesinde bulunarak teknolojik gelişimleri takip etmemiz; amacımıza ulaşarak müşterilerimize daha iyi ürünler sunmamızı, daha kaliteli servis vermemizi sağlamıştır.
Sınırsız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız bugüne kadar gerçekleştirdiği projelerden almış olduğu olumlu tepkilerle hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

Yüksek verimli , güvenilir, Kaliteli & sağlam makinalarımız ve kaliteli & uzman satış sonrası servisimizle müşterilerimizin en önemli iş ortağı olmak.
İş ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte takım ruhu ile çalışarak gelişen teknolojiler paralelinde Türk ve dünya pazarına yüksek verimli, kaliteli ürünler ve teknik servis sunmak.
Firmamız , Dürüstlük , İş ahlakına bağlılık , Maksimum müşteri memnuniyeti ve Yenilikçi düşünceyi ilke edinmiştir.
*Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamak.
*Yönetimde kalite anlayışını benimseyen, istikrarlı ve dinamik bir firma yapısı oluşturmak, çalışan memnuniyeti ve etkinliğini arttırmak.
*Sahip olduğumuz birikim ve deneyimimizle ilerlemek, aynı zamanda ihracatımızı Dünya ülkelerine yayarak büyümektir.
 

Şahin Buz Makinaları İstanbul - TÜRKİYE l anasayfa l e-mail l online mail form l iş başvuru formu